24t vakttelefon776 77 000

Høytrykks Vakta

Medarbeidere

Vi er en hyggelig serviceinnstilt gjeng som jobber i Høytrykksvakta. Ta gjerne kontakt med oss, så skal vi hjelpe deg så godt vi kan.

 

RØRLEGGER AVD:

 

Alfred Dalelv
Faglig leder rør

Mobil: 98 29 61 47
E-post: rorlegger@htvakta.no


Odd Erik Johansen
Rørlegger

Mobil: 98 29 61 43
E-post: odd.erik@htvakta.no

 

Ole Jonas Lavold
Rørlegger

Mobil: 98 29 6144
E-post: ole.jonas@htvakta.no

 

Gediminas Kisielis
Rørlegger

Mobil: 48 84 49 30
E-post: gediminas@htvakta.no

 

Alexander Antonsen
Rørlegger lærling

Mobil: 98 29 61 46
E-post: alexander@htvakta.no

 

Erik Espenes
Rørlegger lærling
Mobil: 98 29 61 52

 


TEKNISK AVD:

 

Trond Havnnes
Teknisk operatør

Mobil: 98 29 6151
E-post: trond@htvakta.no

 

Svein Hugo Richardsen
Teknisk operatør / Gründer / Medeier

Mobil: 98 29 61 49

 

Marius Pedersen
Teknisk operatør

Mobil: 90 26 85 09
E-post: mp@htvakta.no

 

Yngvar Stoltz
Teknisk operatør

Mobil: 99 28 09 49
E-post: stoltz@htvakta.no

 

Aleksander Stoltz
Teknisk operatør

Mobil: 98 29 61 55
E-post: a.stoltz@htvakta.no

 

Heika Somby
Teknisk operatør

Mobil: 41 60 57 71
E-post: somby@htvakta.no

 

 

 

ADMINISTRASJONEN


Per H Olsen
Daglig leder

Mobil: 98 29 61 42
E-post: per@htvakta.no

 

Liss Larsen
Service medarbeider

Mobil: 98 29 61 60
Tlf: 776 77000
E-post: post@htvakta.no

 

 

Trenger du hjelp?

Send melding/forespørsel via kontaktskjema >>> så tar vi kontakt med deg eller ring vår vakttelefon/sentralbord 776 77 000 for mer informasjon.

smallIcons